website creation software

SVADBY

Plánujete svadbu? Premeňte svoju lásku na film. Bude trvať večne!

Tvoríme svadobné videá s dušou. 


Prečo si vybrať nás?

Máme hneď 3 veľké dôvody

1

Cena

Naše ceny sa pohybujú od 450 do 700 EUR. Prispôsobíme sa Vášmu rozpočtu. Balík video + 100 fotiek ponúkame za cenu 800 EUR. Pozrite si našu galériu. 

V cene budete mať:

1.predsvadobné stretnutie (spísanie scenára + uzatvorenie zmluvy)
2.náklady na réžiu (1 alebo 2 kameramani)
3.hudobný klip do 7 min.
4.dlhý zostrih do 60 min. dokumentačným šýlom
5.rýchle dodanie do 30 dní na USB kľúči v zdobenej krabičke 

2

Kvalita

Našim cieľom je dať viac, ako je v zmluve o dielo. Zábery vo vašom videu sa budú vyznačovať filmovými prvkami, emotívnymi momentmi, neštandardnými uhlami, kvalitným zvukom a to všetko, aby ste si vaše video pozreli aspoň 100 krát ;)

3

Jednanie

Naša práca je pre nás koníčkom, vieme vždy nájsť spoločné riešenie a vaše predstavy pretavujeme do videa s nadšením. Ponúkame vysoký štandard a férovosť v každom ohľade. 


NAŠA TVORBA: VIDEO


FOTO

Poľujeme na momentky.

Vďaka tomu, že zachytávame fotky z našich videí, sme schopní vybrať momentky, ktoré sa málokedy podarí odfotiť, aj dlhoročným profíkom. Zo 4K videa vieme zaznamenať plnohodnotné 8 mpix foto, ktoré sa dá vytlačiť aj na veľkosť A4, príp. i viac. Ak nejaký moment stojí za to, urobíme fotku aj z full hd videa, čo predstavuje dôstojnú 2 mpix fotku vhodnú na tlač fotiek klasických formátov. Vďaka nášmu systému vám dokážeme poskytnúť balík video + foto za výnimočnú cenu! Pozrite si galériu nižšie, všetky fotky sú zaznamenané z našich videí.

Ak máte zvlášť záujem o fotografa, ponúkame vám hneď tri cenové možnosti, a 3x super kvalita. Pozrite si náš tím a kliknutím sa dostanete na ich portfólio.

Naši spokojní zákazníci

Veľmi pekne ďakujeme za svadobné video. Profesionálny prístup, kvalitné spracovanie a k tomu ešte aj super ľudia.... je vidno, že tu je práca koníčkom. Môžme len odporúčať ďalej a dúfame, že sa ešte budeme mať možnosť niekedy stretnúť :) ĎAKUJEME

Spoluprácu s HeliosMedia si nevieme vynachváliť! Vrelo odporúčame! :) Výsledok bol 100krát lepší, než sme si vôbec predstavovali! Vysoká profesionalita, príjemný prístup a dokonca aj zábava v jednom! Chlapci sú veľmi šikovní! :))))))

Perfektná spolupráca ! Super komunikácia, pred, počas aj po svadbe...Krásny výsledok - svadobný klip nádherný :)
Priznávam, že si ho púšťame skoro každý večer, ak nezaspíme :)

Náš tím
Heliosmedia.sk svadobny kamerman

Si nevesta? YOU ARE WANTED!

Hľadáme predovšetkým svadobné páry, ktoré chcú viac, ako svadobný zostrih a neboja sa aj trochu pózovať, vložiť do videa príbeh. V skratke: užiť si deň filmovým spôsobom. Naša práca je našim koníčkom a snažíme sa ju robiť dobre. Našou odmenou je dobrá referencia a tá nás poháňa vpred. Viktor Svitek(vľavo) a Roman Brath tvoria jadro teamu Helios Media a podporujú ich 3 fotografi (Peter Baráth, Michaela Kľačmanová a Tatiana Joryová) Ak chcete vedieť viac, napíšte nám svoj email a my sa vám ozveme.

Kontaktujte nás

alebo e-mailom na heliosmedia@heliosmedia.sk
tel. 0949 837 494

© Copyright 2019 Heliosmedia.sk - All Rights Reserved

Adresa

Roman Brath, Mgr.(heliosmedia.sk)
Pod Žibricou 11, 95101 Štitáre Slovenská Republika

Kontakt

Email:
heliosmedia@heliosmedia.sk
Tel. +421 949 837 494